תנאי שימוש

מבוא

אתר זה ahronlevhari.com הינו אתר הבית.

התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס לבני שני המינים.

דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה ותנאי השימוש של האתר והסכים להם.

רישום באתר וביצוע הזמנה באתר

טרם ביצוע הזמנה באתר, יש לבצע רישום באתר, הדורש הזנת פרטים בסיסיים של המזמין. על המזמין למסור פרטים מהימנים ומדויקים.

כל המבצעים, ההנחות והקופונים המופיעים באתר הינם תקפים לרכישה באתר בלבד, ובהתאם למפורט באתר בלבד.

התשלום באתר ייעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. כרטיסי האשראי המכובדים באתר הינם כל כרטיסי האשראי המונפקים בישראל וכן כרטיסי אשראי בינלאומיים. לא ניתן לרכוש באתר באמצעות שיקים, תווי קנייה, כרטיסי מתנה, תלושי שי, זיכויים וקופונים.

בסיום ביצוע ההזמנה באתר יישלח למזמין דואר אלקטרוני בדבר ביצוע העסקה. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של המזמין, הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

האתר מציג מגוון של פריטים. הצגת פריט באתר אין משמעה כי הפריט מצוי במלאי וכי ניתן לספקו. במידה ולאחר ביצוע ההזמנה התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח למזמין דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

תנאי אספקה ודמי משלוח

מחירי הפריטים באתר אינם כוללים דמי משלוח.

משלוח חבילה לנקודת איסוף:

הזמנות בסכום כולל של 240 ש”ח ומעלה יישלחו ללקוח בשירות צ´יטה שופס המתחייבים לספק את החבילה לנקודת חלוקה בקרבת מקום המגורים, ללא עלות. אספקת המוצר תתבצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח. לקוח שירצה לצרף מספר הזמנות לאותו משלוח יוכל לעשות זאת רק במידה וההזמנות טרם נשלחו מהאתר, באמצעות שליחת דואר אלקטרוני לאתר, בו הוא יבקש לצרף את ההזמנות למשלוח אחד.

הזמנות בסכום כולל של עד 240 ₪ יישלחו ללקוח בשירות המתחייבים לספק את החבילה לנקודת חלוקה בקרבת מקום המגורים, ויחויבו בדמי משלוח של 20 ש”ח. אספקת המוצר תתבצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח.

לקוחות שיבקשו משלוח בדואר רשום ירשמו בשדה “הערות להזמנה” הערה בדבר רצונם במשלוח דואר. האספקה תבוצע לסניף דואר או נקודת חלוקה על ידי דואר ישראל.

משלוח באמצעות שליח לבית הלקוח:
יחויב בדמי משלוח של 45 ש”ח. אספקת המוצר תתבצע תוך 10 ימי עסקים מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח.

דואר חו”ל:
דמי המשלוח ייקבעו בהתאם לגודל החבילה ובתיאום מול הלקוח. אספקת המוצר תתבצע תוך 21 ימי עסקים, מיום קבלת אישור בדבר ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח. זמני האספקה לחו”ל עשויים להתארך מסיבות הקשורות בשירותי הדואר במדינת היעד וכן בקיומם של חגים, חופשות ומועדים אחרים במדינת היעד.

איסוף עצמי על ידי הלקוח:
איסוף עצמי יבוצע בכתובת חטיבת גבעתי 10 נתניה. האיסוף יוכל להתבצע רק לאחר קבלת אישור בדואר אלקטרוני של הלקוח המודיע שההזמנה מוכנה וממתינה לאיסוף של הלקוח. אספקת המוצר תוך 14 ימי עסקים. ניתן לאסוף את ההזמנה בימים א´ – ה´ בין השעות 9:00 – 18:30.

במידה והמשלוח אבד בדואר, יתבצע משלוח נוסף תוך 7 ימי עסקים, בתנאי המשלוח המקוריים (כמפורט לעיל), בהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה עת. במידה ובעת ביצוע ההזמנה החוזרת התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א´-ה´) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג חגים ומועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.

ביטול עסקה דרך האתר

ביטול עסקה על ידי הלקוח דרך האתר ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת מסמך  פרטי העסקה, לפי המאוחר ביניהם, למעט ספר דיגיטלי או קורס דיגיטלי.

הודעה על ביטול עסקה תימסר לחברה באחת מהדרכים הבאות:

בדואר אלקטרוני:  ahronlevhari@gmail.com

בדואר רשום: לכתובת חטיבת גבעתי 10 נתניה.

בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, או עקב אי אספקת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, ולא ייגבו דמי ביטול מהלקוח. המוצר יוחזר לחברה על חשבונה.

בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בסעיף  לעיל, כספו של הלקוח יושב לו, עבור המוצר המוחזר בלבד, תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% או 100 ש”ח, לפי הנמוך מביניהם. המוצר יוחזר לחברה על חשבון הלקוח.

ככל שהדבר אפשרי, המוצר יוחזר באריזתו המקורית.

החזרות והחלפות

החלפות / החזרות של פריטים שנרכשו דרך האתר (למעט ספר דיגיטלי או קורס דיגיטלי) יתאפשרו תמורת זיכוי בגובה המחיר ששולם בפועל בעת הרכישה באתר.

ספרים דיגיטליים, קורסים דיגיטלים

-כל ההוראות המפורטות לעיל ולהלן בתקנון זו חלות גם הן על ספרים דיגיטליים, קורסים דיגיטלים. סעיף זה מטרתו להוסיף על הוראות אלה.

שם המשתמש והסיסמא הינם פרטים אישיים ועל המשתמש לשמור על סודיותם. ahronlevhari.com לא תישא באחריות לכל פגיעה אשר תיגרם למשתמש עקב שימוש לא תקין על ידו בשם המשתמש והסיסמא שלו.

חשבונית מס ללקוח אשר יבקש זאת בעת ההזמנה תישלח לו בדואר אלקטרוני תוך 14 ימים מיום ביצוע הרכישה באתר.

ביטול יעשה בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981, בתנאי שהמשתמש שלח מסמך כתוב עם פרטים מזהים שלו ושל העסקה אותה הוא מבקש לבטל. לצורך ביטול העסקה ניתן גם לפנות ל… בעמוד יצירת קשר באתר – יש לבחור בלשונית “שירות לקוחות – ספרים דיגיטלים, קורס דיגיטלי”, ולשלוח פרטים מזהים של המשתמש ושל העסקה אותה הוא מבקש לבטל.

אוסף הספרים הדיגיטלי, קורס דיגיטלי שייך באופן אישי למשתמש. העתקה, הפצה ושיתוף (כולל שיתוף בענן קריאה) של ספרים דיגיטליים אסורה על פי חוק.

תנאים כלליים

החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי גולשים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.

מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.

כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ולעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל, שלא יחייבו את החברה.

העלאת תכני גולשים לאתר

– אין לפרסם תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, פוגעים בפרטיות, פוגעים ברגשות הציבור, וכן תכנים אשר יש בהם כדי להוות הפרה כלשהי של החוק.

– החברה רשאית למנוע פרסום תכנים אשר מפרים את התנאים הנ”ל ו/או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו, וכן החברה רשאית למחוק תכנים כאלו בכל עת.


אבטחת מידע ופרטיות

החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר הלקוח. פרטי הלקוח המוזנים באתר מוצפנים בטכנולוגית  SSL. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.

סליקת כרטיסי האשראי נעשית באמצעות חברות סליקה חיצוניות. דוגמת Paypal , אשר עומדות בתקן העולמי PCI , ותיעשה בהתאם למדיניות הפרטיות של חברות אלו.

במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

קניין רוחני

מלוא זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות בתכני האתר, בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר, הינם בבעלות החברה בלבד. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.

סמכויות שיפוט

כל סכסוך משפטי יידון בבית משפט בישראל בלבד, במחוז ת”א, על פי הדין הישראלי בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *