איזון בין נפש רוח וגוף מסמל יותר מכל את האימרה 'נפש בריאה בגוף בריא'. מדובר בדרך חיים.

הצטרפו אלי לקורס "רפואה ורוח", קורס משנה חשיבה ודרך חיים

קורס אשר יחבר אותך עם מערכות הגוף נפש רוח הנוגעים בחלקיקים הקטנים שבך. אתה תלמד בקורס כיצד הפרטים הקטנים ביותר משפיעים ישירות ובעקיפין על ההחלמה מתוך הרגשות ותשוקות המדליקים את המבערים המקיימים אותך בכל רגע נתון. 
"אתה שומר על כושר מנטלי כל העת" (גלית חדד).
"ברגע שנסעת קדימה לא תרצה להתבונן לאחור" (רבקה לידיה פוקס).

כל אדם הוא עולם קטן מתוך עולם גדול העומד "מאחורי הקלעים", שם הוא מתקן אותך כל הזמן ללא הרף, כי אתה מוכן להתחיל את השינוי – עכשיו! 

הקורס "רפואה ורוח" יתקיים בחיפה ובמרכז

 • השאירו את פרטיכם המלאים על מנת שאוכל לחזור אליכם

  רבקה לידיה פוקס

  אני מאמינה שהתעסקות בתורה מבריאה, מרפאה, את הנפש והרוח, מפתחת הבנתו של האדם, ומאפשרת לו לרכוש כלים מיוחדים שלא ירכוש באף מקום!!! שיעורים של אהרון לב הארי יכניסו אותך לעצמאות מחשבתית, בהירה ואמיתית. מלמדת לחשוב נכון, להקשיב לתובנת הלב ולהיות אדם טוב ומשובח יותר.

  תחשבו לרגע, הגוף נזקק לויטמינים ומינרלים ולאוכל מזין ובריא כך בדיוק המוח מקבל הוראות מהרוח. כמו שצמח זקוק לאדמה, מים ואור כך המוח שלנו זקוק לתורה שנמשלת למים, לאור, לאדמת קודש.

  ד"ר דוד דהן

  אני רוצה לשתף בפגישה ושיעור מדהים שעברתי.
  הרבה מאוד אנשים ודאי שמעו על הצופן התנכי, כל הסודות הנחשפים בתורה, אירועים שמתרחשים כיום מופיעים בתוך התורה כאילו היא נכתבה היום. כאחד שלומד וחוקר קבלה מגיל מאוד צעיר וכל יום מגלה עוד ועוד דברים על תורת הסוד התפעלתי מתוכנה מדהימה שפותחה לאחרונה בשם הדנ"א של המקרא.
  תוכנת דנ"א של המקרא מסוגלת להגיע במהירות הבזק לתוצאות מדהימות, למעשה התוכנה יודעת לאתר את כל בני האדם בעולם וכמו שהדנ"א האנושי מצוי בכל אחד ואחת בעולם כך הדנ"א של התורה מכיל כל אחד ואחת בעולם. כל האירועים נמצאים בפנימיות התורה כמו שכבר הוכח יותר מפעם אחת, ובעזרת התוכנה ניתן להגיע לכך במהירות מדהימה.
  המימצאים שניתן לקבל הם מדהימים כגון איתור נעדרים, פענוח מחלות, פענוח סודות היקום ואף הסיבות לחסימה בזוגיות, בפרנסה ועוד המון סודות כמוסים שמחכים להתגלות.
  מפתח התוכנה אדם מדהים, אהרון לב הארי, באר ללא תחתית של ידע ולאחר פגישה ושיחה עימו של ארבע שעות, והיד הייתה עוד נטויה החלטתי לצלול אל תוך המים העמוקים ולרכוש את התוכנה – ללמוד את יכולותיה. כמובן שהתוכנה לבדה ללא לימוד וידע מעמיק בתורת הקבלה והבנה רוחנית מעמיקה היא כמו לרכוש מטוס קרב מבלי שיש לך אפילו רשיון לטיס.
  אז היום היה השיעור הראשון ויצאתי נפעם ונרגש. הרגשתי שכל מה שלמדתי במשך שנים רבות, חקירות רבות על נפש וגוף האדם הם כאילו פסיק. אינני יודע דבר וחצי דבר בעולם המדהים שנפרש לפניי וכולי תקווה שאצליח ללמוד מהר את המערכת ולהתחיל לעזור לכלל בני האדם בעולם.

  דפנה תורג'מן

  הלימודים "רפואה ורוח" מביאים אותך להכיר את חוקי הטבע של הבורא, של היקום, של הסובב. התורה לא רחוקה מהאדם כי תוך כדי התעסקות עמה האדם לומד על עצמו, על הגבולות והחסמים, על החלומות והמשאלות הכמוסות בתוכו.
  התוכנה נפלאה, פתוחה לרובד רחב של אפשרויות מעולמות שונים עד עולם אין סוף. בעלת ערך רב, אור יקרות. המעוניין להכיר וללמוד בה, צריך להכין כלי, נכון לו.
  איך מכינים כלי?
  כידוע אור הנר יכול להאיר על פניו. אדם צריך להכין כליו, תוך כדי למידה, להשתוקק להכיר את היהלום שחבוי בו, לגדל ולהצמיח את נשמתו.
  איך הכי נכון ללמוד?
  הלימודים מתאימים לכל אדם באשר הוא. הכי טוב ללמוד בקבוצה. במפגשים שבועיים לפחות 10 מפגשים יתנו לך יכולת הבחנה האם אתה יכול ורוצה להעמיק בתוכנה.
  מה נותן הלימוד בקבוצה?
  הקבוצה מאפשרת לי ללמוד בצוותא, בחיבור, ללמוד לפתח את מערכת החושים, שתקנה לי אפשרות לראות מציאות נכונה ואמתית על החיים, בדרך האור.
  ברכה והצלחה אהרון

  מירי ספקטור

  הייתי~~ ראיתי!! חוויתי!! לא האמנתי למראה עיני < הידע הרב של המדען החוקר אהרון לב הארי הכניס בי רצון אדיר להכיר וללמוד על התנ"ך ועל הדנ"א של המקרא. כחוקרת ולומדת קבלה מזה שנים לא נתקלתי בהסברים כאלה ובתובנות כאלה גבוהות. היה לי העונג לחוות פקיחת עיניים כמו בספר בראשית. ההליכה בדפים נראתה לי מסע מרתק כמו של אליסה בארץ הפלאות, כשבכל דף אני מגלה תכנים ונושאים מרתקים ושאלות שהעסיקו אותי כל החיים, עליהן קבלתי תשובות.

  הפרדס הזה מרתק, זה כמו להיכנס לסופרמרקט של ריחות וטעמים: רימונים, הדסים ועוד ריחות של צמחי מרפא, ומזור. כל אותה עת האותיות מרצדות בכל הגדלים, והתשובות שעולות מכל שאלה, הן ברמה של פיזיקה קוונטית ויותר! זו הרגשת התעלות של אושר של חיבור לידע עליון ! ממליצה בחום.

  איתן שמואל יועד

  מרגע שהגעתי לאהרון לב הארי נכנסתי לעולם הנסתר, עולם ההצפנות – למקרא, לקבלה, ליהדות. למעשה כל היהדות כתובה בנסתר ובהצפנה כחלק משימורה לשנים רבות, ישנן הצפנות רבות ושיטות רבות, כולן מובילות לדבר אחד
  הכל ידוע מראש אך הרשות נתונה – כלומר יש בידנו האפשרות לנסות וגם להצליח בלקרוא ולראות מה מסתתר מאחורי הפשט – "מאחורי הקלעים" וכל זאת בדרך שהיא גם המטרה – למצוא תשובות.
  התשובה כפי שאני מרגיש אותה היא התפתחות הנשמה – כל אחד ונתיבו. יש לעבוד ולפענח את הקודים אשר מובילים אותנו לנושא – למהות הדבר.

  הקורס "רפואה ורוח" יתן בך תעצומות נפש
  * 20 תלמידים הראשונים יקבלו ייעוץ וספר מתנה


   על ידי שליחת המייל אתה מסכים לקבל הודעות אודות התוכנה, כנסים, הרצאות וקורסים.

   מכיוון שהכל הוא אחד בבחינת "בראשית ברא אלהים את השמים ואת הארץ" נמצא שאין הבדל בין הרצון שלך לכלכל את עצמך, לחיות חיי רווחה, לקיים חיי משפחה תקינים או להבריא ממחלה.
   השיעורים יספקו לך חומר למחשבה, חשיבה מחוץ לקופסה ולמידת מודעות על.

   • אהרון לב הארי יועץ ומרפא. כתב 18 ספרים ועוד מאות מאמרי קבלה. חיבר בין תורה ומדע, פיתח את תוכנת הדנ"א של המקרא – האפשרות לצפות בכל אדם ואירוע בארץ ובעולם.