שאלות ותשובות

מה מייחד את תוכנת DNA של המקרא?
לפני כ-60 שנה גילו את דנ"א של גוף האדם. הדנ"א מצוי בתא. כל כך קטן ונסתר ולא נתפס. שכן הוא אוצר בתוכו את כל מפעל החיים של האדם הכולל: גובה, צבע עינים, בריאות ואפילו מי תהיה בת הזוג שלך ואיך יראו ילדיך. הכל צפון ומקודד בחלקיק דנ"א האלוהי. אז אם הדנ"א כל כך מתוחכם בגוף האדם למה שהוא לא יהיה מוצפן גם במקרא. מסתבר שאוסף של אותיות בתלת מימד (מותנה בפרק ובמספר האותיות בשורה) מקבל משמעות חדשה לכל שאלה, ולכל אירוע בכל רגע נתון. לזמן (עבר הווה עתיד) יש משמעות רק על תפיסת העולם שלנו. כי הכל צפוי והרשות נתונה.
האם נדרש ידע מוקדם?
צופן התנ"ך לא דרש שום ידע מוקדם ושום חכמה שבדיעבד. למעשה הסיכוי שאדם ימצא משהו בצופן התנ"ך הוא נמוך ביותר. רק לידע כללי ניתן לחפש עד שמונה אותיות. צופן התנ"ך שחשיבותו אינה מוטלת בספק מיועד לדרגת רנ"א (כידוע הדנ"א מחלק הוראות לרנ"א, בדומה לממשלה המחלקת הוראות לצבא כיצד לפעול).
להבדיל, דנ"א של המקרא (מספר האותיות בו אינו מוגבל כלל) כן דורש ידע וחכמה. היכולת לאתר את המשפט הנכון, היכולת לדעת לחפש והיכן ומה לחפש. הדבר דורש לימודים, התבוננות, הרחבת החשיבה מחוץ לקופסא. מטבע הדברים הדבר מאפשר לתלמיד להתפרנס מהתחום.
כיצד זה עובד?
מחשבים פרטי האדם או הנושא. לדוגמא, מחשבים שם פרטי ומשפחה פלוס תאריך לידה ושנה נוכחית פלוס תאריך האירוע פלוס נושא האירוע.
אז מתקבל מספר כלשהו. נאמר 2182. ניגשים לאלפון דנא של המקרא ומתאימים פסוק לסיפור המדובר. אם נמצא הפסוק המתאים ניגשים לפרק (כל השלב הזה נקרא חיפוש לרוחב).
לאחר שהפרק נמצא מתאים הולכים לפרק שלפניו ולפרק שלאחריו. והפעם הופכים את המלל מעלה ומטה, ימינה ושמאלה (השלב הזה נקרא חיפוש לעומק). 
בשלב האחרון יש לערוך חיפוש מתואם (ארבע בסיסים) לנושא המדובר. מה אנחנו מחפשים – פרטי אדם או מקום. מאפיינים ידועים כמו מקצוע: לדוגמא, פסנתרן אותו מחברים עם נושא משני כמו מלחין. ואז מתבוננים בכתובים לאמת את הסיפור.
האם התוכנה מוגבלת בחיפוש?

אפשרויות תוכנת דנ"א של המקרא אינם מוגבלות לשום נושא וענין. ניתן להוסיף לחפש בנושאים כמו חיפוש מרבצי יהלומים, גז ונפט, שותפויות עסקיות, זוגיות, בעיות בריאות, ענייני ילדים ועוד.

מה אני יכול לגלות עלי?

בייעוץ דנ"א של המקרא אתה יכול לראות כיצד חייך משתקפים במקרא – כיצד עולמך נטוע, לאן דרכך, כיוונך, מזלך. אל תתפלא לגלות שכל מהלך צפוי וצפון במקרא והכל ממקום של הכוונה וחכמה. ניתן להתייעץ בכל נושא: כלכלי, זוגי, עסקי, בריאותי ואפילו להציץ באילן היוחסין שלך.

רבקה לידיה פוקס

אני מאמינה שהתעסקות בתורה מבריאה, מרפאה, את הנפש והרוח, מפתחת הבנתו של האדם, ומאפשרת לו לרכוש כלים מיוחדים שלא ירכוש באף מקום!!! תוכנת דנ"א של המקרא מכניסה אותך לעצמאות מחשבתית, בהירה ואמיתית. מלמדת לחשוב נכון, להקשיב לתובנת הלב ולהיות אדם טוב ומשובח יותר.

כל אחד יכול ללמוד אותה בהתאם להבנתו, השקעתו והתפתחותו.
התעסקות עם התוכנה מעניקה שלוה, קבלה, התמדה, אושר, התפעמות וקדושה לגודל החכמה האין סופית שבה.
ברגע שאדם מקבל תשובות מהמקור כבר לא צריך להיות תלוי בשום פסיכולוג או יועץ. תחשבו לרגע, הגוף נזקק לויטמינים ומינרלים ולאוכל מזין ובריא כך בדיוק המוח מקבל מתוכנת התורה. כמו שצמח זקוק לאדמה, מים ואור כך המוח שלנו זקוק לתורה שנמשלת למים, לאור, לאדמת קודש.

איתן שמואל יועד

מרגע שהגעתי לאהרון לב הארי נכנסתי לעולם הנסתר, עולם ההצפנות – למקרא, לקבלה, ליהדות. למעשה כל היהדות כתובה בנסתר ובהצפנה כחלק משימורה לשנים רבות, ישנן הצפנות רבות ושיטות רבות, כולן מובילות לדבר אחד
הכל ידוע מראש אך הרשות נתונה – כלומר יש בידנו האפשרות לנסות וגם להצליח בלקרוא ולראות מה מסתתר מאחורי הפשט – "מאחורי הקלעים" וכל זאת בדרך שהיא גם המטרה – למצוא תשובות.
התשובה כפי שאני מרגיש אותה היא התפתחות הנשמה – כל אחד ונתיבו.

אחת התחנות בהן למדתי רבות היא תוכנת "דנא של המקרא" שכתב ויצר אהרון לב הארי. תוכנה אשר מנגישה בצורה רב ממדית את המקרא ונותנת מבט עשיר על הנסתר שבכתובים, בעזרתה ניתן לחפש ואף למצוא אירועים, אנשים, זמנים, סיפורים, ידע, שיעורים רוחניים – אשר אלו מוצפנים במקרא שלנו.
יש לעבוד ולפענח את הקודים אשר מובילים אותנו לנושא – למהות הדבר.

דפנה תורג'מן

בשביל לעבוד עם תוכנת דנ"א של המקרא חייבים למידה והדרכה. להכנס לרובדי התורה על מנת להכיר את חוקי הטבע של הבורא, של היקום, של הסובב. התורה לא רחוקה מהאדם כי תוך כדי התעסקות עמה האדם לומד על עצמו, על הגבולות והחסמים, על החלומות והמשאלות הכמוסות בתוכו.
התוכנה נפלאה, פתוחה לרובד רחב של אפשרויות מעולמות שונים עד עולם אין סוף. בעלת ערך רב, אור יקרות. המעוניין להכיר וללמוד בה, צריך להכין כלי, נכון לו.
איך מכינים כלי?
כידוע אור הנר יכול להאיר על פניו. אדם צריך להכין כליו, תוך כדי למידה, להשתוקק להכיר את היהלום שחבוי בו, לגדל ולהצמיח את נשמתו.
איך הכי נכון ללמוד?
הלימודים מתאימים לכל אדם באשר הוא. הכי טוב ללמוד בקבוצה. במפגשים שבועיים לפחות 10 מפגשים יתנו לך יכולת הבחנה האם אתה יכול ורוצה להעמיק בתוכנה.
מה נותנת לי התוכנה או הלימוד בקבוצה?
הקבוצה מאפשרת לי ללמוד בצוותא, בחיבור, ללמוד לפתח את מערכת החושים, שתקנה לי אפשרות לראות מציאות נכונה ואמתית על החיים, בדרך האור.
התוכנה היא כלי רחב למתקדמים, שיכול להוביל את האדם לרצות להעמיק, לגלות את הנקודה שבלב בשורש נשמתו. וכמובן למי הרוצה להעניק ממנה בחזרה לעולם.
ברכה והצלחה אהרון

מירי ספקטור

הייתי~~ ראיתי!! חוויתי!! לא האמנתי למראה עיני < הידע הרב של המדען החוקר אהרון לב הארי הכניס בי רצון אדיר להכיר וללמוד על התנ"ך ועל הדנ"א של המקרא. כחוקרת ולומדת קבלה מזה שנים לא נתקלתי בהסברים כאלה ובתובנות כאלה גבוהות. היה לי העונג לחוות פקיחת עיניים כמו בספר בראשית. ההליכה בדפים נראתה לי מסע מרתק כמו של אליסה בארץ הפלאות, כשבכל דף אני מגלה תכנים ונושאים מרתקים ושאלות שהעסיקו אותי כל החיים, עליהן קבלתי תשובות. הפרדס הזה מרתק, זה כמו להיכנס לסופרמרקט של ריחות וטעמים: רימונים, הדסים ועוד ריחות של צמחי מרפא, ומזור. כל אותה עת האותיות מרצדות בכל הגדלים, והתשובות שעולות מכל שאלה, הן ברמה של פיזיקה קוונטית ויותר! זו הרגשת התעלות של אושר של חיבור לידע עליון ! ממליצה בחום.

ד"ר דוד דהן

אני רוצה לשתף בפגישה ושיעור מדהים שעברתי.
הרבה מאוד אנשים ודאי שמעו על הצופן התנכי, כל הסודות הנחשפים בתורה, אירועים שמתרחשים כיום מופיעים בתוך התורה כאילו היא נכתבה היום. כאחד שלומד וחוקר קבלה מגיל מאוד צעיר וכל יום מגלה עוד ועוד דברים על תורת הסוד התפעלתי מתוכנה מדהימה שפותחה לאחרונה בשם הדנ"א של המקרא.
תוכנת דנ"א של המקרא מסוגלת להגיע במהירות הבזק לתוצאות מדהימות, למעשה התוכנה יודעת לאתר את כל בני האדם בעולם וכמו שהדנ"א האנושי מצוי בכל אחד ואחת בעולם כך הדנ"א של התורה מכיל כל אחד ואחת בעולם. כל האירועים נמצאים בפנימיות התורה כמו שכבר הוכח יותר מפעם אחת, ובעזרת התוכנה ניתן להגיע לכך במהירות מדהימה.
המימצאים שניתן לקבל הם מדהימים כגון איתור נעדרים, פענוח מחלות, פענוח סודות היקום ואף הסיבות לחסימה בזוגיות, בפרנסה ועוד המון סודות כמוסים שמחכים להתגלות.
מפתח התוכנה אדם מדהים, אהרון לב הארי, באר ללא תחתית של ידע ולאחר פגישה ושיחה עימו של ארבע שעות, והיד הייתה עוד נטויה החלטתי לצלול אל תוך המים העמוקים ולרכוש את התוכנה – ללמוד את יכולותיה. כמובן שהתוכנה לבדה ללא לימוד וידע מעמיק בתורת הקבלה והבנה רוחנית מעמיקה היא כמו לרכוש מטוס קרב מבלי שיש לך אפילו רשיון לטיס.
אז היום היה השיעור הראשון ויצאתי נפעם ונרגש. הרגשתי שכל מה שלמדתי במשך שנים רבות, חקירות רבות על נפש וגוף האדם הם כאילו פסיק. אינני יודע דבר וחצי דבר בעולם המדהים שנפרש לפניי וכולי תקווה שאצליח ללמוד מהר את המערכת ולהתחיל לעזור לכלל בני האדם בעולם.