סוד אותיות התנ"ך: צירופי אותיות והגשמתן – חלק ג'

סוד אותיות התנ"ך: צירופי אותיות והגשמתן – חלק ג'

אדם אינו מודע למילים שיוצאות מפיו

הפעם נדבר על אותיות ולחשים

אדם מאחל לחברו "תהיה בריא" ואינו מודע למקור האנרגיה של הלחש: "תהיה בריא". כולנו זוכרים את הקוסם שהיה מתעתע בנו רגע לפני שביצע את הקסם: "אברא כדברא". זה הלחש אברא כדברי – אני אעשה כרצוני לאל כוחי לעשות. החרטומים ביצעו זאת ואף הגדילו לעשות לאלו אשר נפטרו. נתנו בהם סימנים לעולם הבא. גם עשר המכות ניתנו בלחש דצ"ך עד"ש באח"ב (קיצור של עשר המכות מתוך האותיות הראשונות).

האותיות התמימות למראה נאספות תחת מעטה חשאיות עת הן מייצרות אנרגיה של רצון להשפיע על: המזל, זוגיות, ברכה, פרנסה, בריאות והחלמה. ניתן למצוא אותן בקיצורי דרך או בשיטות איסוף של 'ישר הפוך ישר' – עת משה ביצע את חציית ים סוף של ע"ב שמות הקדש. כוחן של האותיות עצום ורב אם יודעים כיצד להשתמש בהם – נכון.

יש המשכילים להשתמש בהם במדיטציה על ידי השמעת קולות ומילמולן תוך חזרה על המנטרה. כי למנטרה יש מטרה של האות ן' – לעורר את העולמות העליונים במקרה ושכחו אותי בבית.

נהוג להשתמש באותיות ולחשים להכנת קמע. בנקודה זו מזמנים מלאכים ופונים לצליל מוכוון גבוה המעורר את הבקשה. כוחו של הקמע טוב לזמן עת יש לחשב את מיקומו עם התאריכים והזמנים של האדם.

לכל אות יש את הזמן שלה

אותיות מרפאות 

אדם הפוגש חבר שואל בנימוס "מה שלומך"? האמת הוא לא מחכה לתשובה. אדם שני הפוגש במישהו קרוב אליו מאחל לו "תהיה בריא". למילים יש כח. אם ניקח מים מהברז לבטח יגלו שהם – מים מהברז. אבל אם אדם בעל ידי מרפא, איש קבלה וקדוש אשר יברך את המים אלו יקבלו אנרגיה מדהימה. הדבר הזה כמובן כבר הוכח במעבדה. לקחו שתי צנצנות של מים. באחד רשמו מילים חיוביות וגם דיברו עליהם בטוב. ולצנצנת השניה רשמו מילים שליליות ודיברו בשלילה. באותה נשימה עשו זאת עם עציצים. עציץ הבר מזל זכה למילים חיוביות ומוזיקה מרגיעה ולעציץ השני דיברו בשלילה והמוזיקה היתה אלימה למדי. התוצאות לא אחרו לבוא.

לא במקרה נאמר "אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב" כי מאוד חשוב להיות במקום הנכון, בזמן הנכון.

מרפא שרש רפא שהוא במקור אפר ובמקום גבוה הוא פאר.

השימוש במילה הנכונה אם מאתרים את שרש האדם יכולה להוביל להחלמה, לזירוז ולהתנעה. יוצרים רצף מדוייק של משפט רציף המקבל משמעות נסתרת המעורר את הדנ"א לנוע, לחיות.

תינוק בן 14 חודשים הפגין שיעול וקשיי נשימה. ההורים מהרו לרופא ומשם לבית החולים שם בישרו להם שהילד סובל מקוצר נשימה. מצבו של הילד הלך והחמיר והם פקדו את בית החולים באופן תכוף. הילד טופל כחולה אסטמה וניתן לו תרופות מתאימות. בגיל 4 וחצי ההורים המיואשים הגיעו לרופא "אחר" שאיתר באוזנו של הילד 'קוץ' קטן. מסתבר שהילד בהיותו צעיר לימים שיחק בארגז החול בגן וקוץ נתגנב לאוזנו. לאחר שהוציא את הקוץ הודיע להם המטפל שיקח לו להחלים עוד שנה וחצי – מהתרופות.

****

האם את/ה מוכן?

להגיע לבאר ולשתות…

להיות ראוי ומוכן…

אדם נדרש לשלושה דברים שישמשו אותו: רצון – בדרגה גבוהה, שמחה – עד לדרגת תענוג והתמדה – שתעגן אותו לחלום על מנת שיתגשם.

"לא ראיתי דבר כזה מעולם" (הרב בצרי).

"מתקיימת כאן אמת פנימית, כשהחיפוש מתבצע בתום. אין תעתועים. פשוט מדהים " (פרופסור אליהו ריפס).

_______________________________________________

אם אתה מתעניין במפעל חיים זה, בתוכנת הדנ"א של המקרא, ביעוץ, או בכל נושא.

התקשר 050-6359000 או ציין "אני מתעניין".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *