קורס לימודי קבלה

כדאי ללמוד קבלה. 

עולם החומר מציע הרבה גירויים. הוא מאפשר לנו לשדרג את החיים החומריים לדרגות של הנאה לפעולה. קניה של בית ושכלולו דרך רובוט עם בינה מלאכותית. שופינג, טיולים ובזבוזים עד לשעות הלילה המאוחרות.

למי שמרגיש שמיצה את עולם החומר. הגיע לכל פסגה וכבש אותה, מתחיל להרגיש ריקנות. אדם שהגיע למקום שכזה הוא אדם עם פוטנציאל ענק. הנשמה שלו יודעת שהיא זקוקה לגירוי אחר.
מי המבקש לעלות שלב אני מציע את לימודי הקבלה. חוכמה אין סופית עם תובנות והעשרה רוחנית שלא נגמרת.

סיפור ומוסר השכל

סיפרה לי תלמידה, מורה לפסנתר את הסיפור הבא.

אמא חזרה הביתה ומצאה קופסת מתנה עטופה. היא הבינה שאת הקופסה הכינה הילדה שלה ליום הולדתה. היא התחילה לפתוח את העטיפה וראתה עטיפה מתחתיה. היא המשיכה לנסות לפתוח את העטיפה הבאה וגם שם חיכתה עטיפה מתחתיה. היא התחילה להבין שהמון עטיפות עוטפות את הקופסה עד שהגיעה לקופסה קטנה. היא פתחה אותה ולא מצאה דבר בה.

האמא כעסה מאוד על הילדה. "מה את מבזבזת כסף שאין לנו על עטיפות" ואם לא די בכך "הקופסה ריקה וזה מעליב" הוסיפה האם. לא מביאים מתנה ריקה לאדם. "אבל אני שמתי בפנים המון נשיקות" השיבה הילדה.

אדם המבקש ללמוד ולהתפתח נדרש להמון סבלנות. בימינו תלמידים קצרים בסבלנות. רוצים להגיע לעיקר דרך קיצורי דרך. הטכנולוגיה התפתחה והיום בתנועת ידים אדם עובר ממקום למקום. מי המבקש להתפתח צריך להגיע למח האחורי ולמלא את תוכנה. הרבה עבודה, אהבה וחיבור בין חומר ורוח. אין לבצע קיצורי דרך. מי שמצליח לגבור על הקשיים הראשונים ומצליח להסיר את העטיפות הראשונות יכול להגיע לקופסה. ומשם הידע, דעת ובינה להתפתחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *